Vážení rodičia,
oznamujeme Vám, že od 10.5.2021 okres Spišská Nová Ves podľa COVID AUTOMATU prechádza do I. stupňa varovania (4 – ružový okres). Na základe uvedeného, žiak a ani jeho zákonný zástupca (1. a 2. stupňa ZŠ ) nemá povinnosť predkladať negatívny výsledok testu, napriek tomu riaditeľka školy vo vlastnom záujme odporúča testovanie, hlavne žiakom 2.stupňa, z dôvodu ochrany zdravia.
Pri nástupe do školy zákonný zástupca žiaka odovzdá vypísané a podpísané vyhlásenie o bezinfekčnosti triednemu učiteľovi, v ktorom potvrdzuje, že žiak neprejavuje žiadne príznaky akutného ochorenia.
Pri každom prerušení školskej dochádzky žiaka na viac ako 3 po sebe nasledujúce dni (vrátane sviatkov a víkendov) zákonný zástupca žiaka opätovne predkladá vyhlásenie o bezinfekčnosti.
Podmienky vstupu do objektov školy upravuje Vyhláška Úradu verejného zdravotníctva SR č. 200/2021 zo dňa 30.4.2021.
Navrat_do_skol_od_10.5.2021.pdf
V Krompachoch, 7.5.2021 Mgr. Mária Žiltová, riaditeľka školy